x

Ankara-Sincan’da 22 yıldır hizmet veren firmamız birden fazla yazıcının kartuş ve toner dolumu nu yapmaktadır. Renkli ve Siyah beyaz yazıcılarınızın tonerlerin daha uygun fiyat ve garantili malzeme ile doldurtmak istiyorsanız, firmamızla irtibata geçebilirsiniz. Teknolojinin hızlı bir şekilde ilerlemesi ile beraber Lazerjet yazıcıların bakım ve onarımı konusunda da hizmet vermekteyiz.

Firmamız, temsil ettiği  markalarla en küçük ofisten, en karmaşık doküman akışı olan büyük firmalara kadar her türlü bünyeye yönelik çözümü mümkün olan en kısa sürede  sunabilmektedir.

Boş kartuş ve tonerleri atmayarak çevreye vereceğiniz zararları en alt seviyeye indirebilir hem de ekonomik olarak tasarrufa geçmiş olursunuz. Orijinal kalitesinde dolum yapan firmamızdan en uygun fiyat ve ürün garantisini alabilirsiniz.

Misyonumuz

Sektördeki iş uzmanlığını ve iş süreçleri deneyimi ile birleştirerek kendine özgün hizmet anlayışı ve güncel teknoloji kullanımıyla müşterilerin iş ihtiyaçlarına birebir çözümler getirmek ve geliştirmektir.

Vizyonumuz

Başarılı konumunu sürekli geliştirmek. Girişimci , sağduyulu , müşteri odaklı yaklaşımıyla mükemmel hizmet şirketi olmaktır.

Fiyat ListemizEkibimizReferanslarımızİletişim

× Merhaba nasıl yardımcı olabiliriz?